QARS

اعتراف روح الله زم به رودست خوردنش از اطلاعات ایران

اعتراف روح الله زم به فریب خوردنش از اطلاعات ایران – آپارات

مجری ایران اینترنشنال: اولین بار نیست که فریب خورده اید؛ از کجا معلوم اطلاعات انحصاری ای که ادعا میکنید مانند پروژه های (اطلاعاتی) کوروش ۲ نباشد؟!

رسوایی ادامه دار….اعتراف زم به رودست خوردن از نیروهای …

رسوایی ادامه دار….اعتراف زم به رودست خوردن از نیروهای اطلاعاتی ایران. … اعتراف روح الله زم به فریب خوردنش از اطلاعات ایران · کلاکت. 8.9 هزار بازدید ۱۱ ماه پیش. 7:13 …

اعتراف «روح‌الله زم» به رودست خوردن از نهادهای اطلاعاتی ایران

روح الله زم، موسس کانال آمدنیوز گرفتار شدن در دام اطلاعاتی ایران را تایید کرد, … اعتراف روح الله زم به فریب خوردنش از اطلاعات ایران.

اعتراف “روح‌الله زم” به رودست خوردن از نهادهای اطلاعاتی ایران …

روح الله زم گرفتار شدن در دام اطلاعاتی ایران را تایید کرد, تا جاییکه مجبور شد جلوی دوربین از دوستان به اصطلاح اپوزوسیون خود عذرخواهی کند.

اعتراف روح الله زم به رودست خوردنش از اطلاعات ایران ! – جذاب …

یک ویدیو دیگر با عنوان اعتراف روح الله زم به رودست خوردنش از اطلاعات ایران ! از جذاب ترین.

اعتراف روح الله زم به رودست خوردنش از اطلاعات ایران – جذاب …

مجری ایران اینترنشنال: این اولین بار نیست که فریب خورده‌اید از کجا معلوم اطلاعات انحصاری‌ ای که ادعا میکنید مانند پروژه‌های (اطلاعاتی) کوروش 2 …

فیلم/ اعتراف “زم” به رودست خوردن از نهادهای اطلاعاتی – مشرق نیوز

روح الله زم گرفتار شدن در دام اطلاعاتی ایران را تایید کرد, تا جاییکه مجبور شد جلوی دوربین از دوستان به اصطلاح اپوزوسیون خود عذرخواهی کند.

حال و روز «روح الله زم» پس از خوردن کپسول‌های فوق سری …

«زم» به‌شدت شهوت انتشار اخبار محرمانه برای دیده‌شدن دارد و نیروی امنیتی ایران به راحتی کپسول‌های فوق سری با اطلاعاتی واهی را به خوردش داد.

اولین فیلم بازداشت و اعترافات روح‌الله زم منتشر شد+ویدئو …

اولین تصاویر از بازداشت و اعترافات روح‌الله زم سرشبکه کانال … جمهوری اسلامی ایران را طی یک عملیات پیچیده با حربه فریب اطلاعاتی گرفتار سازند و … ایجاد آشوب و ناآرامی در کشور را اداره می‌کرد به داخل کشور هدایت و بازداشت کند.

اعتراف روح الله زم به رودست خوردنش از اطلاعات ایران – سی کلیپ

اقرار می‌کنم اولین بار بود که ایسگامو گرفتن.مجری ایران اینترنشنال: این اولین بار نیست که فریب خورده‌اید از کجا معلوم اطلاعات انحصاری‌ ای که ادعا …

برچسب‌ها:, , , ,