QARS

بسیج سازندگی همان آتش به اختیار (…)یست

بسیج سازندگی همان آتش به اختیار (…)یست – آپارات

با عرض سلام خدمت مردم شریف ایران اسلامی درود بر جهادگران وملت زحمت کش که شبانه روز برای آبادانی کشور دست از تلاش برنمیدارند.

گروه جهادی آتش به اختیار دیدئو dideo

فعالیت های بسیجی های آتش به اختیار شهرستان لامرد و مهر در خصوص سیل در روستای کندر عبدالرضا دیدئو dideo. … بسیج سازندگی همان آتش به اختیار (…)یست.

جوانان انقلابی-آتش به اختیار دیدئو dideo

بسفارش بسیج … جوانان مومن انقلابی، آتش به اختیار. … بسیج سازندگی همان آتش به اختیار (…)یست.

تبیین کلیدواژه «آتش به اختیار» به روایت استاد حسن …

استاد حسن عباسی در گفتگوی اختصاصی با بسیج پرس؛ کلیدواژه «آتش به اختیار» را با زدن مثالی از فیلم دیده بان ساخته ی ابراهیم … تبیین کلیدواژه «آتش به اختیار» به روایت استاد حسن عباسی … بسیج سازندگی همان آتش به اختیار (…)یست.

روایتی از یک حرکت آتش به اختیار که مورد تایید (…)ی قرار …

پس از این دیدار فرمان آتش به اختیار به واکنش‎های بسیاری مواجه شد و همه … گرفت، ایشان در این خصوص می‌فرمایند: ” حرکت عظیم بسیج سازندگی و …

Telegram-канал shohadaykondelaj – افسران آتش به اختیار …

عضو کانال افسران آتش به اختیار شوید تلگرام : @shohadaykondelaj پیام … بنده باور دارم که رزمندگان و جهادگران بسیج سازندگی در حال حاضر هم در خط مقدم … ولایتمداری به میزان تبعیت از #ولایت و (…)یست نه ظاهرسازی … جنگ همان جنگ است.

قرارگاه فرهنگی عَمّار – Telegram

ما را به جنگ نظامی متوجّه میکنند تا از این جنگ غفلت کنیم. … تعیین شدند تا در مقابل منابع کلانی از سپرده های مردم را بصورت ارزان بهره در اختیار مالامیری بگذارند!

توشه راه – Telegram

مسلماً افسران جنگ نرم برای این که از فرمان آتش به اختیار مقام معظم (…)ی به خوبی … يگانه حكم و قانونى كه براى #مردم متبع و لازم‌الاجراست، همان حكم و قانون خداست. … قوانین ، سپاه اقدام به تأسیس، بسیج مستضعفین ، بسیج سازندگی، قرارگاه سازندگی … (…)یست واین باب میل دشمنان نیست ، لذا درحدتوان، سعی برتخریب وجهه آن دارند.

طرح اردوهای جهادی بسیج بسیار عالی و پسندیده است/ بسیج و …

… طرح اردوهای جهادی بسیج، عنوان کرد: اعتقاد دارم پولی که در اختیار پیمانکاران و … جهادگران عرصه سازندگی برای مدت 10 روز در مناطق محروم و زلزله زده استان کرمانشاه … بزرگترین درس محرم هیهات من الذله است/آرزویم بوسیدن دست (…)یست … حاضر نیستند قدرت ارتش ایران به علاوه سپاه را اعلام کنند، همان قدرتی که پنج …

تماشای ویدئو از جنگ تا سازندگی – آی-ویدئو

محرومیت زدایی خط مقدم بسیج سازندگی ، سجادوهابی از مازندران گزارش میدهد… 8 آذر 1397 … همه هم در بسیج سازندگی … بسیج سازندگی همان آتش به اختیار (…)یست.

(…)انقلاب با خطاب دختر عزیزم این دیدار را برایم ماندنی کرد …

نماینده نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد در دیدار رمضانیه (…) معظم انقلاب با … ترس و واهمه صحبت کرد، جلوی (…)یست و ایشان نیز همواره از نظرات انتقادی استقبال کردند؛ … به نظر من بهترین تفسیری که از واژه آتش به اختیار می توان ارائه داد، همان تفسیر … رضا نجفی، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی نیشابور در گفتگو با …

بهمن ۱۳۹۰ – بسیج

بسیج. … وی ادامه داد: «فقط بوی بارود به مشامم نمی خورد بلکه بوی آتش را می شنوم. … وی در این خصوص تاکید کرد که فسیوال (الجنادریه) نه به بزرگی جشن هنر شیراز ولی در همان … حضرت آیت الله (…)‌ای لازمه پیشرفت و سازندگی کشور را، استمرار حرکت در … و افزودند: روزی که لازم شد واین نامه ها در اختیار افکار عمومی ملتها قرار گرفت همه می …

درباره نامه احمدی نژاد به (…) معظم انقلاب – جهان نيوز

نرخ محاسبه دلار حتی در نیمه اول سال ۹۲ همان ۱۲۰۰ تومان بود … شد احمدی نژاد آتش به اختیار … ضد انقلاب و درخط انها می دانید اما این ها اشتباهی اشکار و جفایی فاحش به (…)یست. … کودکانه خود همه افتخارمان حضور در پایگاه بسیج محله مان بود و قصه بیخوابی های شبانه … او صاحب اختيار ماست در آنچه خود بدان اختيار نداريم.

صفحه‌ها – گزارش خبری | پایگاه خبری تحلیلی ارس تبار …

به گزارش خبرنگار ارس تبار ،در نخستین روز از هفته گرامیداشت بسیج … کردند افزود:آنها فکر می کردند که با آتش زدن و ایجاد خسارت در کشور مردم را از نظام … موثر ناحیه عشایری در عرصه های مختلف از جمله محرومیت زدایی و سازندگی و … سهمیه‌بندی لیتری ۱۵۰۰ تومان و آزاد لیتری ۳ هزار تومان در اختیار خودروها قرار می‌گیرد.

مجله نسیم

خود ایشان. ۹۶/۳/۲۲ 3️⃣: آتش به اختیار وقتی دستگاه مرکزی مختل است، همه هسته‌های فکری و فرهنگی و عملی و جهادی، آتش به اختیار باشند. ۹۶/۳/۱۷‌.

آغویه نگین سبزایران (گردشگری ، اجتماعی | فعالیت دهیاری

دهیاری دوره ی جدید روستای آغویه در سایه حمایت نهادهای دولتی ، به ویژه با … توصیه ای به مسئولان که در اصل وصیت جاودانه ی امام (ره) وسفارش اکید مقام معظم (…)یست که … وقوع آتش سوزی در محل دفن زباله درمجاورت دبستان سادات این روستا مراتب سریعا به … مدیر بسیج سازندگی ناحیه کلیبر با اعلام این خبر گفت: این غسالخانه در مدت چهار …

نماز جمعه آغاجاری – پایگاه خبری دفتر امام جمعه شهرستان آغاجاری

بیانات حجه الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان در خطبه های این هفته نماز جمعه آغاجاری … را هم به ما دادند اما با کمال تعجب چند وقتی هست شاهد هستیم همان آموزشگاه تعطیل شده … کازرون به زعم مردم و مسولان این شهر نقش اصلی در خواباندن آتش فتنه و درگیری را … هفته بسیج سازندگی را خدمت جهادگران عزیزمان در بسیج و سپاه ناحیه آغاجاری …

حوزه صاحب الزمانعج sahebzaman5832 پیشنهاد ️نقش ایران …

کانال حوزه مقاومت بسیج صاحب الزمان عج ️نقش سپاه در ایران پیشنهاد میکنم این … اگر این انفجار و تخریب همان روز اول اتفاق افتاده بود ارتفاع آب به ۳متر نمی … هنگامی که سیل و باران ، این بلندی های شما یعنی نجف را پر کند و آتش در سنگ و گل … به تأسیس، بسیج مستضعفین ، بسیج سازندگی، قرارگاه سازندگی خاتم …

داد کارگران و روزنامه نگار معلق نفتی در سال حمایت از … – نفت …

و قدیـم ناحیـه مقاومـت بسـیج شهرسـتان کهگیلویـه در حسـینیه ثـاراهلل … سـازندگی، فرهنگـی، کمـک رسـانی بـه مـردم، امنیـت، دفـاع از مـردم و … می کننــد و مجــددا همــان فــرد و گــروه ماموریــت ســاماندهی و مدیریــت … می دهــد تــا آتــش بــه اختیــار، رژیــم صهیونیســتی را بــه … کــه تأکیــدات مقــام معظــم (…)یســت ورود خواهیــم کــرد و کســانی.

ازانقلاب تا کار گزاران – كارگروه نمايشگاه دهه فجر – blogfa

در یک کلام میتوان گفت اسلام با حکومت طاغوت مخالف بود. … در قالب نیر وهای بسیج عازم جبهه ها شدند ودر همان آغاز جنگ سپاه پاسداران به امر امام … *پس از فتح خرمشهر صدام خواستار آتش بس فوری گردیداماامام این خواسته را به دلایلی نپذیرفتند. … آنها را در اختیار دولت قرار داده , نباشد قابل واگزاری به بخش خصوصی گردید .

برچسب‌ها:, , , ,