QARS

ترامپ گفته بود هیچی نشده، اما الان فهمیدیم 11 مجروح دادیم!

ترامپ گفته بود هیچی نشده، اما الان فهمیدیم 11 مجروح دادیم! – …

شبکه آمریکایی: ترامپ قاطعانه گفته بود حمله ایران هیچ مجروحی به جای نگذاشته، اما امروز متوجه شدیم 11 سرباز آمریکایی مجروح شده اند…..!

ترامپ گفته بود هیچی نشده، اما الان فهمیدیم 11 مجروح دادیم! – …

شبکه آمریکایی: ترامپ قاطعانه گفته بود حمله ایران هیچ مجروحی به جای نگذاشته، اما امروز متوجه شدیم 11 سرباز آمریکایی مجروح شده اند…..! دانلود ویدیو با کیفیت 144.

ترامپ گفته بود هیچی نشده، اما الان فهمیدیم 11 مجروح دادیم! – ام …

ایران , عین الاسد , آمریکا , خاورمیانه , خبری|سیاست | شبکه آمریکایی: ترامپ قاطعانه گفته بود حمله ایران هیچ مجروحی به جای نگذاشته، اما امروز متوجه شدیم 11 سرباز …

ترامپ گفته بود هیچی نشده، اما الان فهمیدیم 11 مجروح دادیم! – زد …

ایران , عین الاسد , آمریکا , خاورمیانه , خبری|سیاست | شبکه آمریکایی: ترامپ قاطعانه گفته بود حمله ایران هیچ مجروحی به جای نگذاشته، اما امروز متوجه شدیم 11 سرباز …

حمله موشکی سپاه به دو پایگاه آمریکایی‌ها در عراق؛ ترامپ: همه …

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا هم اکنون درحال مشورت با اعضای تیم ملی آمریکاست. … روشن است که این موشک ها از ایران شلیک شده و حداقل دو پایگاه نظامی عراق که … او ساعاتی پیشتر با انتشار خبر حمله گفته بود: “ما از گزارش های حملات به مراکز … است در مقطعی نیروهای آمریکایی را خارج کند اما “الان وقت مناسبی نیست.

ترامپ پس از چند روز رجزخوانی عقب نشینی کرد / آماده صلح و …

دونالد ترامپ در واکنش به حمله متقابل موشکی ایران به پایگاه عین الاسد مدعی … هیچ آمریکایی و عراقی دیشب جانش را از دست نداد به خاطر اقدامات پیشگیرانه‌ای که انجام دادیم. … را داشت، گفت: ارتش آمریکا تحت دولت من بازسازی کامل شده و نیروهای مسلح … یک هیولا بود و سعی می‌کرد خلافت داعش رو بازسازی کند؛ اما نتوانست.

پیام ویژه

کیهان / متن پیش رو در کیهان منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست …

فیلم ممد قلی ترسناک برای ترساندن کودکان – سه وید

… والدین برای آرام کردن بچه های شلوغ ، صدای ضبط شده به نام ممد قلی برای ترساند و آرام کردن کودکان شلوغ. … ترامپ گفته بود هیچی نشده، اما الان فهمیدیم 11 مجروح دادیم!

twitter-data-analysis/tweets/2019-02-18.txt (mahdi …

هذه مدينة سنندج الإيرانية ، وهذا طابور … با این استدلال احمقانه اعتمادی پس ترامپ هم که اسد دفاع کرده امنیتی مامور جمهوری اسلامیه؟ … هنوز هیچی نشده ،یاسمین،نور ،ایمان و فرح دوم پهلوی را اکثر ملت میشناسند، اما …

برچسب‌ها:,