QARS

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما ببین!!

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما …

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما ببین!! 5. کتاب الله و عترتی شبکه جهانی ولایت 2.5 هزار دنبال‌ کننده. 5 بازدید.

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما …

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما ببین!! 6 بازدید مذهبی در 5 ساعت. مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی (احکام آقایان و …

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما …

جهاد ما ، امروز این است… اگر در فضای مجازی فعالیت داری حتما ببین!! 7 بازدید مذهبی 19 ساعت پیش. مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی (احکام …

اهمیت فضای مجازی در کلام امام (…) ای – پایگاه اطلاع رسانی …

امام (…) ای سال‌ها است که دغدغه فرهنگی و غفلت از آسیب های فضای مجازی را گوشزد می کنند، … است اگر من امروز (…) انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم که این … این یکی از جهاتی است که حوزه‌ی فضای مجازی را در نظر (…)ی معظم به اندازه‌ی خود … متأسفانه فاصله بین استفاده‏ های ما از این فضا و ظرفیت‏هایش بسیار زیاد است.

تاثیر فضای مجازی در بهبود و توسعه حوزه کسب و کار – …

تک تک ما زمانی از روز را صرف حضور در شبکه های اجتماعی می کنیم و نقش های مختلف … امروز توسعه فضای مجازی بر حوزه های مختلف کسب و کار و زندگی بشر امروزی اثر داشته و باعث … این است که مانع چندانی برای ورود و استفاده از امکانات آن ها وجود ندارد. … در تجارت الکترونیک حتما باید بین دو طرف پول رد و بدل شود تا به مفهوم تجارت.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی یکبار برای‌همیشه با …

ما پی برده‌ایم که چه روشی برای آموزش زبان انگلیسی کاربردی است، و مهم‌تر از آن، … خلاصه نوشته: بهترین روش برای یادگیری لغات انگلیسی این است که آنها را حفظ نکنید. … خیلی ساده زبان رو میخونم تو هر خط حتما یکی یا دوتا لغت که بلد نیستم وجود داره . … و اگر هم نیازمند مدرک هستین میتونین مدارک بین المللی مثل تافل و آیلتس که از …

پرسش‌های حقوقی و قضایی‌تان را (از اینجا) به وکیل‌آنلاین …

شما می‌توانید پرسش‌هایتان را همه روزه برای ما بفرستید تا کارشناسان به ترتیبِ زمان ارسال و نیز بر مبنای میزان پیچیدگی پرسش‌ها به آنها پاسخ دهند.

ماجرای عکس معروف دختر شهید کاوه- اخبار رسانه ها – اخبار …

نام پدر دلیل افتخارش است، مایه سربلندی اش؛ همان پدری که نامش بین فرماندهان … را ساخته است و براساس همه این شنیده ها می دانم که پدر من یعنی شهید محمود کاوه اگر … از او به ما نمی رسید ، او همیشه در مناطق عملیاتی بود مثلا اگر الان زنده بود حتما در سوریه می جنگید. … اصلا چه دلیل باعث فعالیت شما در فضای مجازی شده است؟

بیانات مقام معظم (…)ی – دانشگاه امام صادق پردیس خواهران

این گرفتاری امروز مسلمانان است، گرفتاری امروز منطقه‌ی ما است؛ این خیلی گناه بزرگی است که … همه‌ی برنامه‌های سازندگی از شهری و صحرایی و صنعتی و بقیّه‌ی طرحها، حتماً یک … این چالش از پیش طراحی شده بین اسلام و شما جوانان، اگر چه ناگوار است امّا میتواند … از فضای مجازی و ماهواره ها نیز قرار دارد اما متدین است و پای انقلاب ایستاده است.

سرنوشت نماد / آیا نماد اعتماد الکترونیکی تضمین‌کننده امنیت …

نماد اعتماد الکترونیکی که به ای‌نماد نیز معروف است، سال ۱۳۸۹ بود که … بانکی متصل می‌شود، حتما باید ای‌نماد داشته باشد و در حال حاضر بیش از … فعالیت در فضای مجازی منوط به پرداخت الکترونیکی است و این پرداخت … وزارت جهاد کشاورزی و غیره هستند و تا زمانی که این وزارتخانه مجوز ندهد، ما نمی‌توانیم نماد اعتماد بدهیم.

پشت پرده پیامک های دروغین دینی و ضد اهل بیت – روزنامه جوان

حتما شما هم مثل هزاران نفر دیگر تا به حال با پیام هایی روبرو شده اید که از شما می … در دوره ای که وایبر ، واتس آپ از نان شب هم واجب تر شده است، همه ما بسیار دیده ایم … (هنری لیونر) که به عنوان فقیه دینی در اسرائیل فعالیت می كند تصریح كرد كه … در آخر پیامها مینویسیم آن را برای 10 نفر بفرست تا امروز معجزه ببینی!

ردپای مرموز جنگ الکترونیک آمریکا در اشتباه بزرگ پدافندی …

مسئله بعدی در خصوص این تراژدی، شلیک اشتباه سامانه تور ام ۱ است. … سوتر (Suter) نیز در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی مطرح است که این سامانه، … را ترک نمی‌کنیم/ نخست وزیر سوریه: شهادت سردار سلیمانی عزای ما هم هست … پس موشک کروزی که بعدا به سوی ایران نشانه خواهند رفت حتما به هدف … عزیزم سپاهم توپ داره.

ردپای «درآمدهای بادآورده» در فضای مجازی از کافی نت تا شبکه …

ردپای «درآمدهای بادآورده» در فضای مجازی از کافی نت تا شبکه‌های اجتماعی/ تبلیغات فراوان … اما هنوز هم هستند کسانی که پاتوقشان این گیم نت‌ها است.

پاسخگویی به سوالات و ابهامات نظام وظیفه و سربازی – YJC

سوال کلی این است که مثلا ۲۵ امتیاز که میشود ۱۰ماه کسری آیا اگر بخواهند از … سلام سردار خسته نباشید ، سردار من پدرم کارت ایثار گری داره ، من الان … آیا احتمال دارد برای تجمیع مدت کسری های خدمت (ایثارگری پدر، فعالیت در … ما امروز ثبت نام کردیم تو سپاه کرمانشاه مراحل ثبتش چطوره چقد طول میکشه ک ثبتش کنن ؟

ارتقای سواد رسانه ای در فضای مجازی با فرهنگ سازی مناسب – …

«فضای مجازی راهی برای گسترش ایده ها و نظریه های نوین»، … امروزه با گسترش اینترنت و فضاهای شبكه ای در كشور لزوم امنیت برای فعالیت در این فضای مجازی … قانون‌گذار ما نیز در سال 1382 با تصویب قانون تجارت الكترونیك و در … عدیده ای را برای مردم استان ایجاد كرده است به گونه ای كه روزنامه های امروز در …

کتاب حقیقت مجازی – معاونت فرهنگی دانشگاه شیراز

حقیقـت مجـازی )دربـاره فضـای مجـازی چـه بدانیـم و چـهعنـوان کتـاب: … را بـا فرصت هـا، آسـیب ها و راهردهـای فضـای مجـازی آشـنا کننـد تـا بـه برکـت ایـن جهـاد … ارایـه در جمع هـای دانشـجویی یـا جوانـان و نوجوانـان تهیـه شـده اسـت تـا اگر … 1لیکـن مسـأله ایـن اسـت کـه مـا بایـد ایـن کار را بکنیـم. … در نوامبـر سـال 200۹ میـادیWhat are you doing?(

مشروط تایید شدن من حرف بی مبنایی است / تشریح خدمات …

مین کار امروز انجام می‌گرفت چه قهرمان‌هایی که نمی‌ساختند و چه … خیلی از دوستان از بهبهان آمدند و با ما نشستی داشتند و اصرار کردند و از ما خواستند که حتماً به حوزۀ … مواضع سیاسیِ من هم از روز آغازِ فعالیّت‌های سیاسی‌ام کاملاً شفاف و روشن است. … زمینِ آن را گرفتم و این فضای بهداشتی که می‌بینید از تلاش‌های بنده است.

سفارش حاج قاسم درباره محل خاکسپاری اش چه بود؟ / حسین …

سردار سرافراز سرلشکر سلیمانی مدت ها دور از خانه وخانواده خود را بین … من حسین پسر غلامحسین به تو می گویم که ما در این عملیات پیروزیم! … گفتم:خب از کجا خبر داری شهید یوسف الهی گفت:به ما گفتند که ما پیروزیم! … نسل سومی ها هم به شدت فعال هستند در فضای مجازی غوغای انتقام سخت از دشمنان برپا شده است و همه از …

چرا سردار سلیمانی می‌خواست کنار شهید یوسف الهی دفن شود؟ – …

به گزارش شریان نیوز، شهید «محمّدحسین یوسف الهی» عارفی است که در در واحد اطلاعات … گفت: حسین پسر غلامحسین به تو می‌گویم که ما در این عملیات پیروزیم. … با جهان آخرت است و مومنین اگر بخواهند بین دنیا و آخرت معامله کنند، آخرت را … جز جهاد، مقاومت و مبارزه وجود ندارد و سپاه اسلام امروز با قدرت بازدارندگی خود، جرات …

برچسب‌ها:, ,