QARS

دو قاضی رشوه بگیر از سمت قضائی تعلیق شدند و پرونده‌شان به دادسرا رفت

دو قاضی رشوه بگیر از سمت قضائی تعلیق شدند و پرونده‌شان …

اژه ای: کارمند وزارت خارجه به جرم جاسوسی به 10 سال حبس و اخد 270 هزار … دو قاضی رشوه بگیر از سمت قضائی تعلیق شدند و پرونده‌شان به دادسرا رفت.

دو قاضی رشوه بگیر از سمت قضائی تعلیق شدند و پرونده‌شان …

اتلتیکو !

برخورد با 60 قاضی متخلف، شروع کار مقابله با فساد در …

رئیس قوه قضاییه تصریح کرد: کاهش ورودی پرونده به دستگاه قضایی … اگر حکم دادگاه در اینگونه موارد به سازش ختم شد، آیا آن محبت و مودت در خانواده اتفاق می‌افتد؟ … ایجاد می‌شود و به سمت دستگاه قضایی سرریز می‌شود، گفت: برای مثال نوسانات … و برای شکل دادن دادگستری تراز نظام اسلامی که در آن فساد و رشوه و روابط …

پرسش‌های حقوقی و قضایی‌تان را (از اینجا) به وکیل‌آنلاین …

خوانندگان گرامی می‌توانند سوالات حقوقی، قضایی و مالیاتی خود را در قسمت … برای یافتن پرسش‌ها و پاسخ‌های پیشین، به آرشیو وکیل‌آنلاین(پایین … گفت دو سه روز دیگه بیا دستور بگیر ” من دوسه روز بعد رفت گفت دو سه روز … و جعل امضا به ۱۵ سال حبس تعزیری محکوم شدم که ۱۰ سال آن تعلیق شد و پنج سال اجرا شد .

تصاویر دو قاضی متخلف رسانه‌ای شد/ اتهامات؛ رشوه و فساد …

محمود سعادت و مجید شکاری، دو قاضی متخلفی هستند که علاوه بر قطعی شدن محکومیت آنها … مردم طلب رشوه از سمت قضات را اطلاع بدهند … محسنی اژه ای سخنگوی قوه قضائیه با اسم بردن از دو قاضی، خبر از تعلیق به کار آنها داد. … فرزند حسینعلی به اتهام فساد اخلاقی پرونده‌اش در دادگاه عالی قضایی مطرح شد و به سلب صلاحیت …

قاضی متخلف کجا و چگونه مجازات می‌شود – روزنامه جوان

معرفی دو قاضی متخلف بهانه‌ای شد تا گروه حقوقی روزنامه جوان به برخی … دریافت و پرداخت رشوه، سوء‌استفاده از مقام و موقعیت شغلی، حیف و میل و … با سلام ؛ با نهایت تاسف برخی قضات و کارکنان قوه قضائیه فاسد شدند ، و دادسرای انتظامی قضات … هرچند الان هم تعلیق هستش و در دادگاه بدوی کازکنان دولت هم حکم محکومیت …

سعید مرتضوی – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

پس از تعلیق از تمام سمت‌های حکومتی، ۴ پرونده علیه وی تشکیل شد که اولی در خصوص … به صدور حکم و تبرئه از معاونت در قتل منجر و در آذر ۱۳۹۶ به دو سال حبس محکوم شد. … نام سعید مرتضوی، به عنوان قاضی شعبه ۱۴۱۰ مجتمع قضائی کارکنان دولت معروف به … اهالی مطبوعات در دادسرای انتظامی قضات علیه دادستان کنونی تهران مسکوت مانده.

جزئیات بازداشت مدیران رشوه بگیر در قوه قضائیه با …

رئیس دستگاه قضا ابعاد جدیدی از مبارزه با فساد در قوه قضائیه را افشا کرد. … جزییات بازداشت مدیران رشوه بگیر در قوه قضاییه با افشاگری رییس … به همین جا ختم نشد و خبر‌ها حکایت از برخورد شدید با تعدادی قاضی … در پرونده بیمارستان رضوی بیش از ۵۰ ملک از زمین خواران پس گرفته شد. … مملکت به یغما رفت .

از برکناری 60 قاضی متخلف تا بازداشت معاون قوه قضائیه

برخورد جدی با فساد جزو اولویت‌های اصلی دستگاه قضائی در دوره تحول است که در … لذا برخورد با فساد در ماه‌های پایانی دوره آیت الله صادق آملی لاریجانی تشدید شد و این … شدن بود که قاضی با رشوه ۳ میلیارد تومانی روبه‌رو می‌شود و به‌ همین راحتی رأی … وقتی بحث از فساد می‌شود همه نگاه‌ها به سمت قوه قضائیه می‌رود، این درحالی …

جایگاه روشن سعید مرتضوی در نظام، توضیح‌دهنده ابهام در جای …

ایرج مصداقی – پرونده‌های سنگین سعید مرتضوی به جای اینکه تکلیف او را روشن کنند، … مرتضوی دارای دو پسر به نام‌های احمد و محمود است که ظاهراً‌ در هند به تحصیل مشغولند. … او در مقام قاضی دادگاه مطبوعات و دادستان تهران به اشاره‌ی (…)‌ای بیش از … عمومی و خانواده‌ی پرنفوذ روح‌الامینی مجبور به تعلیق سمت قضایی او شدند.

دو قاضی رشوه بگیر از سمت قضائی تعلیق شدند و پرونده‌شان …

اژه ای: کارمند وزارت خارجه به جرم جاسوسی به 10 سال حبس و اخد 270 هزار … دو قاضی رشوه بگیر از سمت قضائی تعلیق شدند و پرونده‌شان به دادسرا رفت.

برچسب‌ها:, , ,