QARS

سردار حاجی زاده: ما یک عمر پیشمرگ مردم هستیم

سردار حاجی زاده: ما یک عمر پیشمرگ مردم هستیم… گردن ما … – …

کلیپی از واکنش فرمانده نیروی هوافضای سپاه به خبر سقوط هواپیمای اوکراینی.

سردار حاجی‌زاده: نیروهای مسلح و سپاه نمی‌خواستند این ماجرا را …

سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی‌زاده روز شنبه در تشریح جزئیات حادثه سقوط … و این حادثه را شاهد نبودم ما یک عمر خودمان را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبرویمان را با … ما هم متاسف هستیم و مانند خانواده شهدا خود را شریک غم آنها می‌دانیم.

سردار حاجی زاده: ما یک عمر پیشمرگ مردم هستیم… گردن ما از … – …

کلیپی از واکنش فرمانده نیروی هوافضای سپاه به خبر سقوط هواپیمای اوکراینی دیدئو dideo.

سپاه مسئولیت سقوط هواپیمای اوکراینی در تهران را بر عهده …

سردار امیر علی حاجی زاده ، فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در یک نشست خبری درباره … ​ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم.

توضیحات سردار حاجی‌زاده درباره شلیک به هواپیمای … – فرارو

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در … وی افزود: ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با خداوند متعال معامله … و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.

کاش می‌مردم و شاهد حادثه سرنگونی هواپیمای اوکراینی نبودم …

وی افزود: ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با خداوند متعال … فیلم/ جزئیات حادثه سقوط هواپیمای مسافربری از زبان سردار حاجی زاده … را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.

نشست خبری سردار حاجی‌ زاده درباره سقوط هواپیمای اوکراینی

نشست خبری سردار حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه درباره سقوط هواپیمای اوکراینی. … ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم. گردن ما از مو باریک‌تر است و هر تصمیمی مسئولان بگیریند مطیع اجرای آن هستیم. خبر حادثه سقوط …

تشریح صادقانه نقش خطای انسانی در سقوط هواپیمای اوکراینی

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه دیروز (شنبه) در نشست … وی افزود: ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم و امروز هم آبرویمان را با خداوند … کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی ‌مسئولان بگیرند ما مطیع اجرای آن هستیم.

روزنامه اعتماد (1398/10/22): نیروهای مسلح و سپاه نمی … – …

سردار امیرعلی حاجی زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی … می مردم و این حادثه را شاهد نبودم؛ ما یک عمر خودمان را پیشمرگ مردم کردیم و امروز … کار را می پذیریم و هر گونه تصمیمی مسوولان بگیرند، مطیع اجرای آن هستیم.

روز سخت مسئولیت‌پذیری| فرهیختگان آنلاین – روزنامه …

غم‌انگیزترین عبارت نشست خبری سردار حاجی‌زاده که مشخص بود در اوج صداقت بیان می‌شود و البته از کمتر کسی … ما یک عمر خودمان را پیشمرگ مردم کرده‌ایم. گردن ما از مو باریک‌تر است و هر تصمیمی مسئولان بگیرند مطیع اجرای آن هستیم.

وقتی از حادثه هواپیما مطمئن شدم آرزوی مرگ کردم -گروه رسانه ای …

سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران در یک … وی افزود: ما یک عمر خودمان را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبرویمان را با خداوند متعال … کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی مسئولان بگیرند ما مطیع اجرای آن هستیم.

بعد از شنیدن خبر سقوط هواپیمای اوکراینی آرزوی مرگ کردم …

سردار حاجی‌زاده در نشست خبری سقوط هواپیمای اوکراینی: … فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم … ما از مو باریک‌تر است و هر تصمیمی مسئولان بگیرند، مطیع اجرای آن هستیم.

توضیحات فرمانده نیروی هوافضای سپاه درباره سقوط هواپیمای …

وی افزود: ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی‌مان را با خداوند … را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی مسئولان بگیرند ما مطیع به اجرای آن هستیم. … سردار حاجی‌زاده با بیان اینکه هم آمریکایی‌ها و هم نیرو‌های مسلح ایران در آماده باش …

بعد از شنیدن این خبر آرزوی مرگ کردم | اعتمادآنلاین

سردار حاجی‌زاده، فرمانده هوا و فضا سپاه در واکنش به شلیک غیرعمد به … بعد از شنیدن این خبر آرزوی مرگ کردم/ همه مسئولیت‌های این کار را می‌پذیریم/ ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم/ هرگونه تصمیمی مسئولان بگیرند مطیع هستیم.

سردار حاجی‌زاده: کاش می‌مردم و شاهد سرنگونی هواپیما نبودم.

یامون‌نره | سردار حاجی‌زاده: کاش می‌مردم و شاهد سرنگونی هواپیما نبودم. ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم،حالا هم گردنمان از مو باریک‌تر است. همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولان بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.

وضعیت کشور در شب حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی در سطح …

سردار حاجی‌زاده: … وی افزود: ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم و امروز هم آبرویمان را با خداوند … حاجی‌زاده ادامه داد: گردن ما از مو باریک‌تر است و همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی مسئولان بگیرند، مطیع اجرای آن هستیم. … حاجی‌زاده با تأکید بر اینکه در چندین مرحله بالاترین سطح آماده‌باش به همه‌ شبکه …

سردار حاجی‌زاده: کاش می‌مُردم و شاهد حادثه سرنگونی هواپیما نبودم/ …

به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، سردار امیرعلی حاجی‌زاده فرمانده نیروی … وی افزود: ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با خداوند متعال … و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.

روز سخت مسئولیت‌پذیری – آخرین خبر

غم‌انگیزترین عبارت نشست خبری سردار حاجی‌زاده که مشخص بود در اوج صداقت بیان می‌شود و البته از کمتر کسی … ما یک عمر خودمان را پیشمرگ مردم کرده‌ایم. گردن ما از مو باریک‌تر است و هر تصمیمی مسئولان بگیرند مطیع اجرای آن هستیم.

سردارحاجی‌زاده: گردنمان از مو باریک‌تر است – IUVM Archive

سردار حاجی‌زاده: کاش می‌مردم و شاهد سرنگونی هواپیما نبودم. ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم،حالا هم گردنمان از مو باریک‌تر است. همه مسئولیت این کار …

سردار حاجی‌زاده: سامانه های پدافندی ما در بالاترین سطح آماده باش …

سردار حاجی‌زاده: سامانه های پدافندی ما در بالاترین سطح آماده باش … *یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با خداوند متعال معامله … *همه مسئولیت این کار را می‌پذیریم و هر تصمیمی که مسئولان بگیرند مطیع آن هستیم.

فیلم‌های پربازدید جهان نیوز در هفته‌ای که گذشت/ از خاطره‌ای که …

سردار حاجی‌زاده در قبول اشتباه یکی از نیروهای خود که باعث سرنگونی هواپیمای … ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم،حالا هم گردنمان از مو باریک‌تر است. … را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولان بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم».

سکانسی تقدیم به سردار حاجی‌زاده از فیلم بادیگارد – راسخون

سردار حاجی‌زاده در قبول اشتباه یکی از نیروهای خود که باعث سرنگونی هواپیمای … ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم،حالا هم گردنمان از مو باریک‌تر است. … را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولان بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم».

سردار حاجی‌زاده: کاش می‌مردم و شاهد حادثه سرنگونی هواپیما نبودم

سردار حاجی‌زاده: کاش می‌مردم و شاهد حادثه سرنگونی هواپیما نبودم : : … وی افزود: ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با … و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم.

توضیحات سردار حاجی‌زاده در خصوص سقوط هواپیمای اوکراینی …

وی افزود: ما یک عمر خود را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی مان را با خداوند متعال معامله … را می‌پذیریم و هرگونه تصمیمی که مسئولین بگیرند، مطیع به اجرای آن هستیم. … آغاز نشست خبری سردار حاجی زاده درباره سقوط هواپیما ی اوکراینی.

سردار حاجی‌زاده با خانواده یکی از شهدای هواپیمای اوکراینی دیدار …

سردار حاجی‌زاده با خانواده یکی از شهدای هواپیمای اوکراینی دیدار کرد + عکس … ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم و امروز هم آبروی‌مان را با خداوند …

بعد از شنیدن این خبر، آرزوی مرگ کردم/ همه مسئولیت‌های این …

وی افزود: ما یک عمر خودمان را پیشمرگ مردم کردیم و امروز هم آبرویمان را با خدا معامله می‌کنیم و در … این کار را می پذیریم و هرگونه تصمیمی مسئولان بگیرند، ما مطیع اجرای آن هستیم. در مورد سردار حاجی زاده در ویکی تابناک بیشتر بخوانید.

سردار حاجی‌زاده: همه مسئولیت‌ها را می‌پذیریم+ویدئو – شهرآرانیوز

فرمانده هوافضای سپاه پاسداران سردار حاجی‌زاده در این نشست خبری گفت: خبر حادثه سقوط هواپیما را در غرب … ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم. گردن ما از مو باریک‌تر است و هر تصمیمی مسئولان بگیریند مطیع اجرای آن هستیم.

بعد از شنیدن خبر سقوط هواپیمای اکراینی آرزوی مرگ کردم/ …

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری برنا، «سردار حاجی زاده»، فرمانده نیروی … ما یک عمر خودمان را پیش‌مرگ مردم کردیم و امروز هم آبرویمان را با خداوند متعال … کار را می‌پذیریم و هر گونه تصمیمی، مسئولین بگیرند مطیع اجرای آن هستیم.

برچسب‌ها:, , ,