QARS

قطعه ای بسیار زیبا از (موتزارت) با اجرای (شایان همتی)

قطعه ای بسیار زیبا از (موتزارت) با اجرای (شایان همتی) – ویدوفا

قطعه ای بسیار زیبا از (موتزارت) با اجرای (شایان همتی)

دیوار – تیوال

اجرای نمایش های “خاطرات هنرپیشه نقش دوم” و “مرگ یزدگرد” در خیابان بهشت؛ … خیلی زیبا بود. … دنا شیرانی ، وحید هوبخت و امیر همتی این را خواندند … کنسرت کوارتت زهی لایپزیک ، اجرایی بسیار لذت بخش و شنیدنی بود . نوازندگان قطعات کوارتت زهی از موتزارت،بتهوون و برامس و سرآخر قطعه ای از لوریس چکناواریان را با چیره دستی …

شرکت فرهنگی هنری سرواهنر – blogfa

«ولفگانگ آمادئوس موتزارت» نابغه دنیای موسیقی کلاسیک است که تنها ۳۴ سال عمر کرد … تا برای لویی پانزدهم و ملکه ماریا لیسزیناسکا قطعه ای را اجرا کرده و بنوازد. … مراسم گرامی داشت یاد و خاطره زنده یاد استاد حسن کسایی با نی نوازی شور … امروز نسل جدید نوازندگان موسیقی ایرانی کمتر به این موضوع توجه می کنند.

Untitled

ترم کار را آغاز کنم … اصلا به نام کی کمک نمی کنند و ادراك قطعه ای را آسان تر می سازند بلکه کاملا برعکس.

یکشنبه دهم آبان ماه 94 – صندوق اعتباری هنر

منايـش فرامـويش بـا موضـوع اجتامعـي بـه شـكل جسـورانه اي بـه واكاوي مسـايل مبتـال بـه … شايان ذكر است منايش فرامويش در جشنواره تاتر مورد تحسن متاشاگران قرار گرفت و … بـه گـزارش مهر؛عبـاس غفـاری مدیـر اجرایـی تـاالر شـمس دربـاره منايش هـاي جدیـد ایـن … بـا اجـرای قطعـه »مرثیـه« اثـر »موتسـارت« ارکسـرت سـمفونیک تهـران را رهـربی.

قطعه کجایی, محسن چاوشی | موسیقی ما

ببین خواب چشمات با چشمام چه کرده … بین این چند قطعه ای که برای این سریال خونده فقط به رسم یادگار خوب بود و بقیه هیچ! … البته میکس و مستر هم واقعا خوب نبود و اجرای محسن تو قسمت اول این ضعفو دو چندان کرد ولی تو قسمت دوم … صدای حزن آلود محسن چاوشی + آوازهای زیبای سینا سرلک یه کار بسیار زیبا ایجاد کردن

موسیقیدانان ایران

باخ از اشتیاق شاهزاده، براى شنیدن قطعه هاى جدید لذت مى برد. … در مقابل موسیقى پرشور آن، بسیار عجیب است؛ با این همه موج اخیرى كه براى اجرا و ضبط این نوع … پدرش «لئوپولد موتزارت، آهنگساز و ویولونیست بود و فرزندان خود «نانرل» (۲)، «ماریا آنا» … در چهار سالگی پدرش سعی کرد به او منوئت و قطعات ساده ای بیاموزد.

سالار عقیلی قطعه – وطن – را به مادرش تقدیم کرد – جوان ایرانی …

محمد علیزاده از عاشقانه هایش می خواند/ خواننده ای که تندیس مردمی سه ستاره را دریافت کرد … اعضای گروه این آلبوم موسیقی را علی خدائی (آواز)، بهروز همتی . … در اجرای پیش روی کُر فلوت تهران ، این گروه قطعه هایی را از موتسارت، بِدریخ اِسمِتانا، توماسو … سالار عقیلی سرود ایران جوان را با اجرای ارکستر ملل خوانده است.

اجرای بسیار زیبا سرود ای ایران با ساز قانون – پارسیانه

هنرنمایی بسیار زیبا با ساز تاریخی قانون 01:21. هنرنمایی بسیار زیبا با ساز تاریخی قانون · قطعه ای بسیار زیبا از (موتزارت) با اجرای (شایان همتی) 01:29 · قطعه ای …

استرس نوازندگی – violon – blogfa

قطعه ای که برای یک پیانیست بخاطر فیزیک بدنی مناسب نیست مانند قطعاتی که احتیاج به این دارد که انگشتان … عدم تطابق با محیط جدید مانند عوض کردن محل تمرین … موزارت و ویوالدی اجرا شده بود. … شايان ذكر است همايون خرم در ضمن تسلط در نوازندگي و بداهه نوازي، آهنگسازي خلاق و كم نظير و در عين حال مسلط به ظرايف … محسن همتی .

قمرالملوک وزيري – blogfa

ساخت و اجرای قطعة معروف «هشت بهشت» و اجرای کنسرت در شهرهای آبادان و خرمشهر به نفع بی بضاعت های ژاندارمری، همراه جلال تاج … و این هم آلبوم جدید آقای شجریان با نام مرغ خوش خوان. … ادبیات در کشور ما گذشته ای بس افتخار آمیز و طولانی و زمینه ای بسیار گسترده دارد. … آقاي جلال همتي هم در ايران به طور قطع از باخ بيشتر راي مي آورد.

جایزه ای در ستایش فکر و اندیشه – روزنامه امتیاز

و بستر روایت قصه بسیار متفاوت … هنرنمایی تماشاگران با »کُر فلوت تهران« در تاالر رودکی … شاهد آثاری با زیبایی شناسی … ساالر عقیلی پس از اجرای برخی از قطعات کنسرت خطاب … مصطفایی نوازندگان کنترباس، شایان حاصلی نوازنده فلوت، … بود قطعاتی از موتزارت، ویوالدی، برامز، ادواردگریک، چایکوفسکی،.

پتروشیمی – شرکت سرمایه گذاری خوارزمی

دکتر سید رضا موسوی، مدیرعامل جدید گروه سرمایه. گذاری خوارزمی نیز در ادامه این آیین تکریم طی سخنانی. گفت: در سال 92 همزمان با انجام مذاکرات هسته ای وانعقاد. تفاهمنامه …

خودروسازهای گروگانگیر – پیشخوان

گذشته بارها نقدینگی جدید دریافت کردند اما نه تنها … حاال امروز این سوال بجای آقای همتی را باید از … مرحلـه ای بـا انجـام ارزیابـی تـوان اجرایـی کار بـه پیمانـکاران )شـرکت هـای( واجـد … و موتزارت هم پیشی می گرفت. … در یک قطعه زمین که در آن احداث بنا گردیده است به مساحت 670.19 … شایان ذکر است در این نشست ضمن.

آداب فراموشي – رصد

اما خودم همواره بيشتر موزيك مدرن غربي را بر پايه وجود و زيبايي هارموني، … حنجره، سازي بسيار كامل است كه توانايي بيان واژه ها و مفهوم شعر و حتي اداي حالاتي … پديده اي به نام زندگي فقط با جريانات روز سپري نمي شود، بلكه شامل جريانات شب هم مي شود! … پيدايش فر ميشد كه در آغاز شعر آن فارسي و سازها و اجرا غربي بودند.

لیست کلاس ها و دوره های آموزشی هنر – آموزگاه

کلاس های آموزشی دی جی به صورت حرفه ای با تکنیک های روز … نمد دوزی در عین ساده بودن هنری بسیار کاربردی هست پس اصلا فرصت رو از دست ندید و همین الان … در طی این دوره تمام تکنیک های موردنیاز اجرای نقاشی روی شیشه از پایه آموزش داده خواهد شد. … با مراجعه به موزه ها می توان نمونه های زیبایی از کارهای سوزن دوزی را دید که شایان ذکر است …

برچسب‌ها:, , , ,