QARS

مسلمانم ولی از مرگ خیلی می ترسم، نصیحت جنابعالی چیست چکار کنم؟

۶۰ ثانیه قبل از مرگ چه اتفاقاتی برای فرد می‌افتد؟ – YJC

انسان‌ها در هنگام مرگ بعضی چیز‌ها مثل شیطان و فرشتگان برایش متمثل می‌شود. … مرگ است که گویی یک فیلم ترسناک را در مقابل چشمان فرد نمایش می دهد … ولی علت این ترس و وحشت به وجود آمده در مغز انسان قبل از مرگ چیست؟ … دست آوردن تو صرف کردم و چیزی از تو را از خود جدا نمی‌کردم)، پس چه سود و … من از مرگ میترسم.

علت ترس از مرگ – جهاني بعد از مرگ – blogfa

امام فرمودند : از مرگ می ترسیم به این خاطر که نمی دانیم چیست و آن را نمی شناسیم . … یک کسی خدمت پیامبر اکرم (ص) رسید و گفت: من از مرگ می ترسم و از آن بدم می آید . … یکی دیگر از علل ترس از مرگ که خیلی شیوع دارد ، گناهان ، ظلم ها و آلودگی هایی است که در وجود انسان است . … اگر این فرد نزد شما بیاید و بگوید چکار کنم که نترسم ؟ می …

شب اول قبر به روایت یک دختر – مشرق نیوز

هنگامی كه جنازه مادر را در میان قبر گذاشتند، دختر فریاد می‏زد: من از مادرم جدا نمی‏شوم … این دختر در مرگ مادر، بسیار ضجه و گریه می‏كرد و جداً ناراحت بود، و با … به فارسی روان مخاطبینو نصیحت کردین، لازمه که منم اشاره کنم بخشی … شب اول قبر میترسم ولی ایمان دارم خدا ببخشنده است ولی باید سعی کنیم … خیلی ترسیدم.

برای كنترل غریزه شهوت در سنّ نوجوانی یا جوانی چه باید كرد …

به همين دليل غريزه جنسی و نيروی شهوت فرد را با مشکلاتی مواجه می سازد. … که ازدواج کنه ولی من به این معتقدد نیستم من حالا باید چکار کنم آیا باید تا ده … حال واقعا راه حل چیست و چه چیزی میتواند مغز را باشعور و بسیار متفکر کند … ترسیدم از خدا. … و نه نصیحت فقط یه چیز می خوام یه دعا برا زودتر فرا رسیدن مرگ همین.

برچسب‌ها:, , ,