QARS

هیتلر خودکشی کرد یا کشته شد؟

مرگ آدولف هیتلر – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

همسر هیتلر، اوا براون، همان زمان و همراه با همسرش، با خوردن سیانور، خودکشی کرد. او پیش از آن و در … دندان‌های جسد هیتلر، با نمونهٔ دندان وی که در سال ۱۹۴۵ گرفته شده بود، مطابقت داشتند. به دلایل … او هرمان فگلاین، نمایندهٔ هیملر در قرارگاهش را با گلوله کشت.

هیتلر خودکشی کرد یا کشته شد؟ – خسرو معتضد – تماشا

در ادامه خبر آمده است: مأمور سیا زمانی تلاش کرد به سراغ این فرد که ادعا شد در همان محل زندگی‌اش به او پیشوا یا به زبان آلمانی فوهلر می‌گویند و خود را …

آیا هیتلر مرگ خود را صحنه سازی کرد؟ – Sputnik Iran

یکی از دفاتر سیا رفت و کپی آن تصویر تهیه شد و در طرف پشت آن نوشته … باستی حدس زد که در مورد Eichmann که پس از ربوده شدن کشته شد توسط عوامل … اسپوتنیک از باستی پرسید که درباره تئوری خودکشی هیتلر در پناه گاه …

دندان هیتلر پرده از راز مرگ او برداشت دیکتاتور نازی به ما …

دو روز قبل، موسولینی با جوخه آتش کشته شد و سپس در میدانی در حومه میلان از … بنابراین، (…) نازی‌ها برای خودکشی برنامه‌ریزی کرد که شامل مصرف …

حقایقی عجیب درباره خودکشی مرموز دیکتاتور نازی‌ها / از راز …

با این وجود، مسافران آن قدر احساس امنیت می کردند که کلاهخودهایشان را برداشتند. تنها در آن زمان بود که هویت (…) گروه مشخص شد، او آدولف هیتلر بود.

چه بر سر جسد هیتلر آمد؟ | ایران اینترنشنال

هر دو آن‌ها سیانور خوردند و هیتلر با گلوله به خود شلیک کرد. … از آن دارد که نظریه عدم خودکشی هیتلر به وسیله سازمان اطلاعات شوروی ترویج شده است.

سی آی ای فاش کرد:هیتلر خودکشی نکرده است /او سال ها زنده بود …

رکنا: سازمان اطلاعاتی سیا در مدارکی جالب افشا کرد که هیتلر تا سال 1954 میلادی در … این در حالی است که سال مرگ هیتلر 1945 میلادی در دنیا ثبت شده است. … اکثر مورخان اعلام کردند که در 30 آوریل 1945 میلادی «آدولف هیتلر » خودکشی کرد و … زیر دوش + معشوقه پنهانی اش او را مجبور به کشتن نوزدا کرد + عکس / امریکا …

این عکس خودکشی هیتلر را ثابت می کند – رکنا

یافته های ما ثابت می کند که هیتلر در سال 1945 مرده است. … وی یادآور شد: «FSB» (سرویس امنیت فدرال روسیه) و بایگانی دولتی این کشور برای … 21 ساله در زیر دوش + معشوقه پنهانی اش او را مجبور به کشتن نوزاد کرد + عکس / امریکا.

اسرار مرگ هیتلر – برترین ها

ژنرال وادیز از تمام کسانی که در کاخ صدراعظمی و محفظه امن حضور داشتند و زنده مانده بودند، بازجویی کرد و از همگی یک داستان نقل شد: هیتلر خودکشی …

آخرین شاهد خودکشی هیتلر درگذشت – BBC News فارسی – …

روخوس میش آخرین بازمانده پناهگاه هیتلر در برلین و آخرین شاهد خودکشی هیتلر و … دادگاه نورنبرگ به جنایاتی که آلمانی‌ها مرتکب شده بودند، رسیدگی کرد اما باید … او به بی‌بی‌سی گفته بود لحظه‌ای که هیتلر خودش را کشت، او با تلفن …

‮جهان‬ – ‭BBC ‮فارسی‬ – ‮آخرین شاهد خودکشی هیتلر ‬‬

14 شهریور 1388. چاپ مطلب … وقتی هیتلر سفر می کرد، چهار یا شش نفر از ما با خودروی دیگری او را همراهی می کردیم. وقتی به آپارتمان هیتلر در … او با هدف کشتن فرزندان خود به پناهگاه هیتلر آمد.”.

علت اصلی مرگ آدولف هیتلر مشخص شد + عکس – نمناک

مرگ هیتلر و فاش شدن علت مرگ هیتلر پس از سالها و علت مرگ هیتلر فاش شد و فاش … در سال 1945 قطعا مرده است و میتوان تمامی شایعات پیرامون مرگ هیتلر را متوقف کرد ؛ او … ما نمیدانیم که او برای کشتن خودش آمپولی را تزریق کرده و یا مرگ او بوسیله ی …

هیتلر: زندگی نامه، مرگ، عکس، کتاب و ارتش آدولف هیتلر …

کتاب و ارتش آدلف هیتلر را بشناسید و درباره حزب نازی آلمان بیشتر بدانید. … در همین کشمکش‌ها جنگ جهانی اول شروع شد و آدولف هیتلر جوان داوطلب جنگ شد. مدت کمی … مورد سوقصد قرار گرفت اما در آخرین لحظات عملیات اسلحه گیر کرد و او با ضرب گلوله کشته نشد! … دقیقا همان‌گونه که مخالفان یا موافقانش خودکشی کردند.

پژوهشگران افسانه‌های مربوط به مرگ هیتلر را ابطال کردند – DW

آیا هیتلر پس از شکست با زیردریایی به آرژانتین گریخت، به قطب جنوب رفت یا به کره ماه منتقل شد؟ … است که هیتلر در روز سی ام آوریل سال ۱۹۴۵ در مقر فرماندهی‌اش در برلین پس از شنیدن خبر شکست ارتش آلمان خودکشی کرده است.

ترورهایی که هیتلر از آن جان سالم به در برد | همه مطالب مدیا …

او بین سال‌های ۱۹۳۳ و ۱۹۴۵ صدراعظم آلمان و از ۱۹۳۴ در مقام “پیشوای رایش” حکومت کرد. آدولف هیتلر موفق شد با کمک مجموعه “ارتش و صنعت” کشور ویران …

سازمان سيا به زنده‌کردن خاطره هيتلر علاقه‌مند است – روزنامه جوان

در ادامه خبر آمده مأمور سيا زماني تلاش كرد به سراغ اين فرد كه ادعا شد در همان محل … چون سم را همسرش اوا بران خورده است و او با شليك يك گلوله در دهان خودكشي كرده است. … در واقع تمام اطرافيان هيتلر يا كشته شدند يا به دار آويخته شدند.

آدولف هیتلر که بود و سیاست های او چه پیامدی داشت؟ – ایوار

آدولف هیتلر در ۲۰ آوریل ۱۸۸۹ در اتریش متولد شد و از سال ۱۹۳۳ تا ۱۹۴۵ … مرگ موسولینی و احتمال شکست آلمان فردای ازدواجش با اوا براون خودکشی کرد.

ترامپ به زنده کردن خاطره هیتلر علاقه‌مند است | خبرگزاری فارس

خسرو معتضد در گفت‌وگویی مطرح کرد ترامپ به زنده کردن خاطره هیتلر علاقه‌مند است … که امام (…) به ترکیه تبعید شد، کندی در دالاس کشته شده بود؛ بنابراین صحت … در نهایت خودکشی هیتلر به چه شکل انجام و چرا جسد وی سوزانده شد؟

ترامپ به زنده کردن خاطره هیتلر علاقه‌مند است

«نظری بر بازی تاریخی اخیر دونالد ترامپ با سرنوشت آدولف هیتلر» در گفت‌وشنود با خسرو معتضد … تلاش کرد به سراغ این فرد که ادعا شد در همان محل زندگی‌اش به او پیشوا یا … امام (…) به ترکیه تبعید شد، کندی در دالاس کشته شده بود؛ بنابراین … نیروها و تانکهای ارتش شوروی که در زمان خودکشی هیتلر به خیابانهای …

جسد آدولف هیتلر – برلین 1945((همه ببینن فیلمی کم یاب)) – …

این فیلم مربوط به جسد آدولف هیتلر است که در دست شوری افتاده.همونطور که در … مستند آدولف هیتلر : بزرگترین قصه ناگفته ،دوران کودکی هیتلر و سپس دوران… تماشای فیلم … تحقیقات پلیس آغاز شد. نیک رو. 245 بازدید ۲ روز پیش. 5:19. آدولف هیتلر که بود و چه کرد ؟ Who was … هیتلر فرار کرد خودکشی نکرد حتی سند و مدرک هست.

در آخرین روز زندگی هیتلر چه گذشت؟ +(تصاویر) – فرارو

آدولف هیتلر و اوا براون، در پناهگاهی در زیر برلین. او هرگز فکر … در نهایت، اوا به گفتن یک جمله بسنده کرد: «تو پیشوا هستی.» … اوا دختر گرتل در سن 27 سالگی پس اینکه معشوقه‌اش در یک تصادف کشته شد، دست به خودکشی می‌زند.).

بر باد رفته؛ رؤیای هزار ساله‌ای که ۱۲ سال دوام داشت – ایسنا

امروز ۳۰ آوریل، مصادف است با خودکشی “آدولف هیتلر” در سال ۱۹۴۵. … هیتلر به سرعت مدارج ترقی را طی کرد و در سال ۱۹۳۳ (…) آلمان شد و به … هیتلر هیچ مخالفتی را تحمل نمی‌کرد و اعضای احزاب مخالف یا به زندان می‌افتادند یا کشته می‌شدند.

عزل رضاشاه در شهریور سیاه – تاریخ ایرانی

اینکه چرا رضاشاه عزل یا مجبور به کناره‌گیری شد از موضوعاتی است که در حافظه … این همکاری‌ها اصلاً پیش از به قدرت رسیدن هیتلر آغاز شده بود، اما پس از آغاز … گوشه زندان قصر کشته شد یا علی‌اکبر داور خودکشی کرد، احتمالاً فیروز از …

آیا هیتلر مرده است ؟! – پارسینه

… آلمان نازی آدولف هیتلر خودکشی کرد و خبر این واقعه از رادیو هامبورگ پخش شد. … خود در باره کشته شدن هیتلر که سرهنگ آبوکوموف بود را اعدام کردند؟

فرزندان و نوه های هیتلر در بین ما (2 عکس). مرگ هیتلر و اوا …

مرگ هیتلر و اوا براون: یکی از اسرار جنگ جهانی دوم … همانطور که می دانید Fuhrer نیمی از وراث را ترک نکرد و به همراه همسرش اوا براون خودکشی کرد. … اول ، خواهرزاده وی Geli Raubal بود که یا خودش را شلیک کرد یا در سال 1931 کشته شد.

زندگی عاشقانه آدولف هیتلر! (+عکس) – بیتوته

او نیز مدّت کوتاهی پس از عروسی و خودکشی آدولف، خود نیز خودکشی کرد. … هیتلر را نیز درگیر خود کرد، و دانه ای شد که بعدها منجر به رفتارهای غیر انسانی در او گشت.

جنگ جهانی دوم در اروپا | The Holocaust Encyclopedia

آدولف هیتلر و رژیم نازی، با از بین بردن جمعیت موجود، رویای امپراطوری بزرگ و جدیدِ … آلمان با حمله به لهستان در تاریخ اول سپتامبر ۱۹۳۹​ جنگ جهانی دوم را آغاز کرد. … را به سمت کاخ صدارت عظمی رایش باز می کردند، هیتلر در ٣٠ آوریل ١٩٤٥ خودکشی کرد. … و ناکازاکی ژاپن توسط ایالات متحده که موجب کشته شدن ١٢٠ هزار غیرنظامی شد، جنگ …

ادای احترام آنگلا مرکل به افسرانی که تلاش کردند هیتلر را …

در آن روز بمب منفجر شد و چهار افسر نازی را کشت اما هیتلر تنها جراحات سطحی … در حالی که تانک‌های متفقین به برلین نزدیک می شدند، خودکشی کرد.

محور زمان – ید و شم – Yad Vashem

توافق آتش بس که طبق شرایط هیتلر تنظیم شده بود در همان واگن قطاری به امضا رسید … نخست وزیر یونان، الکساندروس کوریزیس (Alexandros Koryzis) خودکشی کرد، و … میلیون ها سرباز شوروی کشته یا اسیر شدند و ارتش آلمان با فرمانبری کورکورانه و …

چیزهایی که درباره «هیتلر» و خانواده‌اش نمی‌دانید! – خبرگزاری …

آدولف هیتلر، آغازگرجنگ جهانی دوم است، کسی که در برهه ای از تاریخ همه کشورهای دنیا … را سپری کرده است که تا به حال کمتر به آن اشاره شده و ما از آن اطلاعات داریم. … با اینکه می‌دانیم هیتلر زمانی که خودکشی کرد، هیچ فرزندی نداشت، اما برخی … ازدواج کردند، او در زمان مرگ ۳۳ سال داشت و هیتلر ابتدا او و سپس خودش را کشت.

برچسب‌ها:, , , ,