QARS

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می گوید!

فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

شب گذشته در برنامه قاچ، پرویز برومند به سوال جناب خان درباره مشتی که در دیدار استقلال و پرسپولیس به چشم پایان رافت زد گفت. صحبت های او را …

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت – آپارات

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می گوید!

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می گوید! – …

برای دیدن دیگر قسمت ها اینجا را کلیک کنید در قسمتی از برنامه تلویزیونی قاچ خندوانه پرویز برومند از مشت خود در بازی فوتبال در برنامه قاچ …

فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت. 01:51. فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می‌گوید! ۱۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۱. کپی

فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

شب گذشته در برنامه قاچ، پرویز برومند به سوال جناب خان درباره مشتی که در دیدار استقلال و پرسپولیس به چشم پایان رافت زد …

فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

شب گذشته در برنامه قاچ، پرویز برومند به سوال جناب خان درباره مشتی که در دیدار استقلال و پرسپولیس به چشم پایان رافت زد گفت. صحبت های او را در ویدئوی زیر …

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می‌گوید! …

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می‌گوید!

فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

شب گذشته در برنامه قاچ، پرویز برومند به سوال جناب خان درباره مشتی که در دیدار استقلال و پرسپولیس به چشم پایان رافت زد …

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت – دیدئو

پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می گوید!

فیلم ؛ پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

چهره‌ها » پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می‌گوید!

روزنامه آذربایجان

از زدو خورد قلعه نویی با محرمی تا مشت برومند به رافت … هر دو که روی زمین فرود می‌آیند، پس از چند لحظه که پایان رافت از برومند فاصله می‌گیرد، پرویز او را صدا می‌زند و چیزی به او می‌گوید. رأفت به … هنوز آن صحنه که مهدی تارتار با استوک‌هایش به کمر محمد نوازی می‌کوبد، جلوی چشم همه است. … جالب اینجا بود که خود عقاب وارد این درگیری‌ها نشد.

کنایه جناب‌خان به پرویز برومند درباره مشت معروفش به پایان …

کنایه جناب‌خان به پرویز برومند درباره مشت معروفش به پایان رافت +فیلم باشگاه خبرنگاران جوان: … فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می‌گوید!

فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می …

نوشته فیلم | پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان رافت می‌گوید! اولین بار در درنگ. پدیدار شد.

پرویز برومند : حرف‌های پایان رأفت درباره من بسیار زشت است …

پرویز برومند سنگربان اسبق استقلال از شنیدن صحبت‌های رأفت به شدت … ۷۹ حرف می‌زند و می‌گوید من فحاشی کردم در حالی که اگر ناسزا گفته بودم، من هم محروم می‌شدم. … شبکه ۳ من، بهروز (…)ی‌فرد و پایان رأفت را به یک برنامه دعوت کرد و خود … من با اینکه با مشت جواب فحش را دادم، به رغم ناراحتی رفتم در پایان بازی از او …

آبروریزی هایی که در فوتبال ایران رخ داد + عکس – جام جم

خانزاده پیش از این نیز رفتاری نیز در سابقه حرفه ای خود دارد. … اتفاقات جالبی رخ داد و گفته شد کبودی پای چشم یکی از بازیکنان پرسپولیس، گریم بوده است! … که پایان رافت از برومند فاصله می‌گیرد، پرویز او را صدا می‌زند و چیزی به او می‌گوید. رأفت به سمت برومند می‌رود، ولی با مشت دروازه‌بان استقلال روبه‌رو می‌شود.

رویارویی و مصاحبه دوستانه برومند و رافت بعد از ۱۲ سال …

اول قرار بود پایان رأفت و پرویز برومند همزمان به دفتر خبرورزشی بیایند و مصاحبه را … در اصل این ماجرای تاکسی پایان رأفت خیلی مشهور است. … هم بازی داشته‌اند، بعد درگیری می‌شود و جعفری به حمید درخشان می‌گوید تو کجای فوتبال بوده‌ای! … *خب حالا برویم سراغ آن دربی معروف که شما با مشت زدی پای چشم آقای رأفت.

به خاطر یک مشت همه چیز را از دست دادم/ استقلال برنده است – …

دروازه بان سابق استقلال می گوید که این تیم 70 درصد شانس پیروزی مقابل … قطعا اگر زمان به عقب باز می گشت پرویز هرگز آن مشت را به صورت پایان رافت نمی زد. … پرویز برومند این را گفت و با اشاره به دربی روز جمعه گفت:«به نظر من … البته همه دود آن به چشم ما خواهد رفت چون کروش پولش را می گیرد و از ایران می رود.

جستجو – دربی – مشرق نیوز

سلیم دربی خودش یک تندروست، اما در حال حاضر ساکنین درنا به او به چشم دشمن درستکار داعش نگاه … تیم فوتبال امید استقلال موفق شد امید پرسپولیس را با یک گل در خانه خود شکست دهد. … بازی ای که ضربه مشت پرویز برومند به صورت پایان رافت. … پرویز مظلومی سرمربی استقلال می گوید دوست ندارد درباره مسایل حاشیه ای حرف بزند.

واکنش تند پرویز برومند به اظهارات بازیکن پیشین …

واکنش تند پرویز برومند به اظهارات بازیکن پیشین پرسپولیس: او حق ندارد … ۷۹ حرف می‌زند و می‌گوید من فحاشی کردم در حالی که اگر ناسزا گفته بودم، من هم محروم می‌شدم. … شبکه ۳ من، بهروز (…)ی‌فرد و پایان رأفت را به یک برنامه دعوت کرد و خود … من با اینکه با مشت جواب فحش را دادم، به رغم ناراحتی رفتم در پایان بازی …

گلرهای مدعی استقلال قهر هستند؟! – وکیل ملت | خبر فارسی

بعد از بردی که ما به دست آوردیم به چشم دیدم هم تیمی هایم تا چند ساعت بعد از بازی … ماجرای حواشی و جنجال های دربی از ابتدا تا کنون. پاس برای پایان رافت او را با پرویز برومند تک به تک کرد اما دروازه بان … همین مشت سبب به آتش کشیده شدن بازی شد. … اما من می گویم این تیم تا قبل از سوت آغاز بازی، قطعا برنده است.

گفتگو پرویز برومند و پایان رافت در مورد دربی جنجالی 79 …

مشت پرویز برومند به صورت پایان رافت. از کانال … پرویز برومند از ماجرای مشت خود به چشم پایان … پرویز برومند از استقلالی شدن خود می گوید! /.

برومند: بعد از آن مشت، یاد خانواده رافت افتادم! – جهان نيوز

«برومند» با جنجالی که در دربی سال 79 با مشت زدن به صورت «پایان رافت» درست کرد هنوز هم مورد سرزنش قرار می گیرد. … او را دیدم و با هم آشتی کردیم اما هنوز هم هر کسی مرا می بیند می گوید: «چرا رافت را زدی؟ … در آن لحظه وقتی به او ضربه زدم پشیمان شدم و با خود گفتم عجب کاری کردی پرویز، او هم زن … جراحی لیزیک چشم.

پایان رأفت: به مالدینی گفتم Change؟! – بیتوته

پایان رأفت: به مالدینی گفتم Change پایان رأفت,پیراهن مالدینی,مصاحبه با پایان رأفت … البته اینطور که پایان رأفت می گوید از اول بازی برای گرفتن پیراهن مالدینی … شما اگر کمی مرور کنید می فهمید که برومند در برنامه تلویزیونی و مصاحبه های خود قسم … را تلافی کنم اما نکته اینجاست که اگر من هم پرویز را می زدم، می شدم مثل خودش!

آخرین خبر | برومند: هیچ‌وقت از مشتی که زدم پشیمان نشدم

بانک ورزش/ پرویز برومند در خصوص دربی با خبرنگار ما صحبت کرد که مشروح این مصاحبه را در زیر … با دربی مشت شما به پایان رافت هم به یاد اهالی فوتبال می آید. از آن روز … همین جا هم می گویم استقلال از همه جهت از پرسپولیس سر تر است. … خود برومند یکی از بی شخصیت ترین و بی کلاس ترین بازیکن های ایران بود.

برومند: رأفت همین الان جلویم بود، اتفاق بدی می‌افتاد! – …

به گزارش خبرورزشی، پایان رأفت در مصاحبه‌ای گفت: پرویز برومند تا … سال ۷۹ حرف می‌زند و می‌گوید من فحاشی کردم در حالی که اگر ناسزا گفته بودم، من هم محروم می‌شدم. … ۳ من، بهروز (…)ی‌فرد و پایان رأفت را به یک برنامه دعوت کرد و خود رأفت در … از استیلی بوده و جوابم «چشم حتماً» بود و سر حرفم ایستادم، اما آقای رأفت …

گزارش ویژه درباره مشت و لگدهای های ماندگار فوتبال ایران – نامه …

در فوتبال ایران مشت و لگدهای زیادی رد و بدل شده که در تاریخ فوتبال … نعلچگر شش ماه محروم می شود و البته هیچ تخفیفی در این ماجرا به او داده … پایان رافت از برومند فاصله می‌گیرد، پرویز او را صدا می‌زند و چیزی به او می‌گوید. … و می‌گوید: «امکان ندارد ظرف یکی، دو دقیقه کبودی به آن رنگ زیر چشم رأفت به‌وجود آمده باشد.

ان ﻧﺴﺐ ﺑﻴﺸﺘﺮ از دﻳﮕﺮ ﺷﺎﻧﺲ اﺳﺘﻴﻠﻰ و ذواﻟﻔﻘﺎر – Magiran

دعوت فدراسیون فوتبال باسک در حالی به سمت شمال غرب. انجام شد که اردوی … مشت پرویز برومند پای چشم پایان رافت و. … زرینچه، کریم باقری و علی دایی به وضوح احساس می شد. … نزدیک ترین رقیب خود یعنی ارم کیش قم را با پنج گل … داشت، درباره اعضای کادر فنی می گوید: «در کنار مربیان … ماجرای هدایتی و پرسپولیس همچنان ادامه دارد.

برچسب‌ها:,